MÜŞTERİ HİZMETLERİ0422 323 12 72

Hoşgeldiniz. Bugün

KARDEŞLER YAPI İZOLASYON® Yalıtım Çözümleri,Dış Cephe Isı Yalıtım

Çatınız Kışa Hazırmı?

Ana Sayfa » Biz Kimiz; » Çatınız Kışa Hazırmı?

GÜNCEL FİYAT BİLGİSİ İÇİN İLETİŞİMEGEÇİNİZ!

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

İLETİŞİM: 0530 326 44 23 — 0506 306 52 55

Sprey Poliüretan Köpük Çatı izolasyonun Kesin Çözüm

Sprey Poliüretan Köpük

Çatı İzolasyon %100 Çözüm Isı,Su,Ses,Nem Ve Yaya Trafiğine Açık 30 Yıl Garanti

Sprey poliüretan püskürtülerek uygulanılan ek yeri bulundurmayan inşaat sektörü başta olmak üzere bir çok alanda ısı yalıtımı amacıyla kullanılan kendi hacminin yaklaşık 30 40 katı şişerek poliüretan köpük haline gelen ısı yalıtım uygulamasıdır.Sprey poliüretan köpük uygulaması ile yalıtılan mekanlar yazın serin olduğu gibi kışın ise ısıtılan havanın uygulama alanlarından kaçamadığı için sıcak olur.Ayrıca sprey poliüretan uygulamaları ile ısı yalıtımı yapılan alanlar kısa sürede kendini amorti edebilme özelliğine sahiptir.

Sprey poliüretan köpük kaplama uygulaması yüksek basınçlı poliüretan makinası ile uygulanır. Uygulama, makine sistemi, kompresör, ham madde pompaları ve hortumları bulunan mobil sistem ile gerçekleşir. Eğitilmiş personel bu mobil sistemle yerinde uygulamayı gerçekleştirir. Püskürtülen malzeme %100 aderans ile zeminine yapışarak yekparelik sağlar. Yüksek basınçla püskürtüldüğünden en ufak gözenekleri dahi doldurur.

Şirketimiz sprey poliüretan köpük uygulamalarında TSEN 14315-1 standartlarında hizmet verir. Firmamız TSEN 13501-1 Yanmazlık Sertifikasına sahiptir.Sprey poliüretan poliüre derneği üyesidir.

23 Ağustos 2019

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

× WhatsApp Hattı