Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA

Ana Sayfa » Biz Kimiz; » FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA

MALATYA FAWORİ MANTOLAMA

 

FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. inşaat malzemeleri sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılında başlamıştır. Fawori markası adı altında 2005 yılında ülkemizin ilk seramik katkılı boyası Ceramix grubu ürünlerini, 2007’de ısı yalıtım grubu ürünlerini, 2008’de laminant parke grubu ürünlerini, 2010’da ise alçı grubu ürünlerini pazara sunarak ürün portföyünü genişletmiştir.

Yüksek performanslı ürünlerinin üretimini Betek Boya ve Kimya San, A.Ş.’nin Gebze ve Kayseri tesislerinde gerçekleştiren Fawori, ülkemizdeki organizasyonunu 7 bölge müdürlüğü, 24 bölge temsilciliği ve her bölgede konumlanan yaygın dağıtım ağıyla yürütmektedir.FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA çok kısa bir sürede Türk yalıtım sektöründe ilk üç; Türk boya sektöründe de en büyük beş mantolama markaları arasına girme başarısı göstermiştir. Üretimi, teknolojisi ve kalite anlayışıyla ön plana çıkan Fawori; farklı organizasyon yapısı ve hizmet sistemiyle faaliyetlerini ‘boyada ve yalıtımda hem iyi kalite hem iyi fiyat sloganıyla sürdürmektedir.

Fawori’nin geniş ürün gamında; iç cephe ve dış cephe boyaları, macun ve astarları, sentetik boya ve astarları, sprey boyalar, selülozik esaslı ürünler, tutkal grubu ürünleri, fayans yapıştım’ ve derz dolguları, su izolasyon ve ısı yalıtım ürünleri, fırça ve rulo ve el aletleri bulunmaktadır.

Fawori, gelecek dönemde teknolojik gelişmelere paralel olarak tüketicilerine fayda sağlayacak ürünler pazara sunmayı, yurt dışı pazarındaki büyümesini, yurt içindeki büyüme ile aynı ivme doğrultusunda artırmayı hedeflemektedir.

FAWORİ MANTOLAMA

Fawori EPS Isı Yalıtım Levhası Karbonlu

Fawori EPS Isı Yalıtım Levhası Karbonlu, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı’na uygun olarak  üretilen ƛ=0,032 W/mK ısı iletkenlik katsayısına sahip; polistren esaslı bir levhadır.

ÖZELLİKLERİ

FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA

Yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Uygulaması kolaydır.

Uygulama sonrası ölçüleri zamanla değişmez, sabit kalır.

Su emmeye karşı dirençlidir.

Su buharı geçirgenliği yüksektir.

 

Fawori EPS Isı Yalıtım Levhası Beyaz

Fawori EPS Isı Yalıtım Levhası Karbonlu, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı’na uygun olarak üretilen ƛ=0,040 W/mK ısı iletkenlik katsayısına sahip; polistren esaslı bir levhadır.

ÖZELLİKLERİ

Isı yalıtım performansı üst seviyededir.

Uygulama sonrası ölçüleri zamanla değişmez, sabit kalır.

Enerji kullanımını optimum düzeyde tutarak enerji etkinliğini arttırır.

Su emmeye karşı dirençlidir.

Su buharı geçirgenliği yüksektir.

 

Fawori Taşyünü Isı Yalıtım Levhası

Fawori Taşyünü Isı Yalıtım Levhası, bazalt taşının yüksek sıcaklıkta eritilmesi ve elyaf lişeri haline getirilmesi ile üretilen ƛ=0,040 W/mK ısı iletkenlik katsayısına sahip levhalardır.

ÖZELLİKLERİ

Enerji ve yakıt tasarrufu sağlar.

Yüksek su buharı geçirgenliğe sahiptir.

Yangın ve ses yalıtımıda sağlar.

Zaman içinde bozulmaz, dağılmaz, çürümez, küflenmez ve kokmaz .

 

Fawori Mantolama Sistemleri ile yazın ve kışın TASARRUF EDİN

Isı ortamlar arasında sıcaktan soğuğa doğru akan bir enerji şeklidir. Kışın ısıtılmış iç ortamlardan dışarwa, yazın ise dışarıdan soğutulmuş iç ortamlara doğru akar. Binanıza uygulanacak doğru bir ısı yalıtım sistemi ile hem kışın ısınmak için harcadığımız enerji ve yakıttan, hem de yazın klima (elektrik, soğutma gazı, teknik servis) giderlerinden tasarruf sağlayabileceksiniz.

Neden cephelerin yalıtımı? 

Yapılarda ısı enerjisinin büyük bir bölümü geniş yüzey alanlarına sahip dış duvarlar üzerinden kaybolmakta ve bu kayıp toplam ısı enerjisin yarısını teşkil etmektedir. Dış cepheye uygulanacak kalıcı bir ısı yalıtım sistemi ile ortalama %50 oranında enerji ve yakıttan tasarruf sağlanır.

Kalınlık = Performans

Isı yalıtım sisteminde kullanacağınız yalıtım levhalarının kalınlık ve tipleri binanızın enerji ve CO2 salınım sınıfının belirlenmesinde etkilidir. Binalarda enerji performansı yönetmeliği 5 Aralık 2009 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Bu yönetmelik doğrultusunda 01 Ocak 2011 tarihinden itibaren inşa edilecek tüm yeni binaların yönetmeliğe uygun yapılması ve ‘Enerji Kimlik Belgesi’ alması zorunlu hale getirilmiştir. Mevcut binalar ise 2017 Mayıs ayına kadar söz konusu Enerji Kimlik Belgesini alması gerekmektedir. Bu belge yapı kullanım izin belgesinin ayrılmaz bir parçası olacak, her türlü alım-satım işlemlerinde bu belgenin düzenlenmiş olması şartı aranacaktır. Enerji kimlik belgesinde binalar tıpkı beyaz eşyalardaki gibi ‘A’ ile ‘G’ arasında değişen bir referans ölçeğine göre sınıflandırılacaktır. Enerji kimlik belgesi alacak olan yeni binalar D sınıfı ve daha fazla enerji tüketimine CO2 salınımına sahip olamayacaklardır.

Yalıtımın Faworisi’yiz… 

Kalıcı Enerji Tasarrufu Binanıza uyguladığınız Fawori Isı Yalıtım / Mantolama Sistemi ile harcadığınız ilk yatırım maliyetini ortalama 3 kış sezonunda geri kazanırsınız. Standartlar çerçevesinde üretilip laboratuvarda testleri yapışmış kaliteli ürünleri ile yıllar boyu kalıcı tasarruf sağlarsınız.

Güvenilir Fawori Isı Yalıtım Sisteminde kullanılan tüm ana ürünler Türkiye’nin en teknoloji ve tam otomasyonlu BETEK tesislerinde ilgili standartlar çerçevesinde üretilmektedir. lsı yalıtım üretiminde olduğu gibi uygulamasında da bilgi deneyim ve dikkat gerektirir. Önemsiz gibi görünen küçük uygulama hataları bile sistemin ömrünü azaltabilir. Bunun farkında olan Fawori Boya, tüm bayi ve uygulamacılarına Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim ve sertifika programı uygulamaktadır.

Konforlu ve Sağlıklı Fawori ısı yalıtım sistemi içerisinde bulunan tüm ürünlerin nefes alama kabiliyetleri yüksektir. Ürünlerin bu özelliği sayesinde binanıza küf, mantar ve hava akımı oluşmaz. Ailenizle birlikte konforlu ve sağlıklı ortamlarda yaşarsınız.

Estetik Yalıtım bir yenileme fırsatıdır. Fawori yalıtım uzmanlığı fawori proje renklendirme uzmanlığı ile birleşmekte, bu hizmetimiz ile binanıza modern dış cephe alternatifleri yaratılmaktadır. Siz de farklı doku ve renk seçeneklerimizi kullanarak milyonlarca alternatif yaratabilirsiniz.

Çevreci Çevre yönetim sistemi; TS EN ISO 14001 standartlarına uygunluk belgesine sahip üretim tesislerinde üretilen ve yüksek yalıtım performansına sahip Fawori Isı Yalıtım Sistemi ile yalıtım yaptırdığınızda daha az yakıt kullanırsınız. Bu sayede hava kirliliğine bağlı küresel ısınmanın önlenmesi ve çevrenin korunmasına çok önemli bir katkı sağlarsınız.

TS EN 13499 Isı Yalıtım Sistem Standardı Belgeli 

Fawori Isı Yalıtım Sistemi TS EN 13499 ‘Binalarda Kullanılan- Genleştirilmiş Polistren Esaslı Harici Komposit Isı Yalıtım Sistemleri (ETICS) standardına uygunluk belgesine sahiptir.

Kaynak : faworiboya.com.tr

 

FAWORİ MANTOLAMA FİYATLARI

Fawori mantolama fiyatları, kullanılacak malzemeye, bina özelliklerine ve yapılacak uygulamaya göre değişmektedir.

Kullanılacak MalzemelerMiktarıBirimi
Fawori Mantolama Levhası1,05Mt
Fawori Yapıştırıcı4,00Kilogram
Fawori Plastik Çivili Dübel6,00Adet
Fawori Donatı Filesi1,10Mt
Fawori Fileli Köşebent0,50Mt
Fawori Yalıtım Sıvası5,00Kilogram
Fawori Dekoratif Sıva2,50Kilogram
Fawori Dış Cephe Boyası0,35Kilogram
FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA

FAWORİ ISI YALITIMI MANTOLAMA

İLETİŞİM

05303264423

05063065255

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı