Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

MALATYA TADİLAT ONARIM

Ana Sayfa » Biz Kimiz; » MALATYA TADİLAT ONARIM

MALATYA TADİLAT ONARIM

Kardeşler Yapı Olarak tadilat hizmetlerimiz arasında uzmanlık düzeyinde iş ürettiğimiz, tadilat ve onarım hizmetlerimizde, uzman ekip ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz.

Ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyulabilecek tadilat ve onarım işlerinizde, projelendirme ve uygulama süreçlerinde uzman yaklaşıma sahibiz.

Onarım ve tadilat projelerinin her aşamasını yakından takip ederek titiz uygulamalar gerçekleştiririz.

Beklenmedik sonuçlar yâda iş teslimi sonrası oluşabilecek aksaklıklar için özel planlama yaparız.

MALATYA TADİLAT ONARIM

Yaşam alanlarınızda yada iş yerlerinizde ihtiyaç olabilecek mağaza tadilatı, ev iç ve dış tadilat işleri, ofis tadilat ve dekorasyon işlerini anahtar teslim tadilat işleri kapsamında gerçekleştiriyoruz.

MALATYA TADİLAT ONARIM Bu kapsamda, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, pvc doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans ve seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama,çatı içi izolasyon,bütün su izolasyon sistemleri,yapıya dair ne varsa hizmetlerini veriyoruz.

Daire iç,dış ve çatı tadilat onarım hizmetleri

Tadilat Nedir?

Tadilat kelimesinin sözlük anlamı, “değişiklik” olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu değişiklik kimi zaman yeni bir yapıyı, oluşumu ortaya çıkarırken kimi zaman onarım, yani tamirat işlemlerini kapsar.

Buna göre kişiler ihtiyaçları doğrultusunda ev ve iş yerlerini yenilemek için tadilat yaparken bazen de eskiyen, kullanım işlevini yerine getirmeyen yapılar için de tadilata ihtiyaç duyarlar.

Ev ve iş yerleri için tadilat işlemleri bazı noktalarda benzerliğe sahip olsa da iş yerlerinin büyüklüğü ve kullanım amacına göre belirgin farklılıklar da içermektedir.

Örneğin ev tadilatı genellikle boya, badana işlemleri, mutfak, banyo tesisatı gibi tamirat işlemlerini de kapsarken iş yerlerine yapılacak olan tadilatlarda iş yerinin kuruluş amacına göre yanmaya dayanıklı boyalara, yüksek kimyasal ve mekanik direnç isteyen, ağır yüke dayanıklı zemin kaplamalarına ihtiyaç duyulur.

Ev tadilatında genellikle yenileme amacıyla boya badana işlemleri, ya da eskiyen tesisatların tamiratı, yıpranmış işlevini kaybetmiş kapı ve pencereler, mutfak banyo dolapları, parke zemin kaplamaları, ısı ve su yalıtımı sistemleri gibi ev ile ilgili yapılabilecek tüm işlemler aklımıza gelmektedir. Bu işlemler bir yenileme ya da tamirat işlemi olabilmektedir.

Baumerk’in su bazlı boyaları, iç ve dış mekanlar için ayrı ayrı tasarlanmış, geniş renk yelpazesi ile tadilat işlemleri için düşük maliyet ve yüksek performanslı ürünler sunmaktadır. Su bazlı akrilik polimer kimyası ile çevre ve insan sağlığı dostu, kolay uygulanabilen estetik görüntüsü yüksek boyalar ile ev tadilat işlemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

 

MALATYA TADİLAT ONARIM

MALATYA TADİLAT ONARIM

https://kardesleryapimantolama.com/kardesler-yapi-izolasyon-iletisim
https://www.isonem.com.tr/su-yalitim-urunleri
MALATYA TADİLAT ONARIM
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

                           05303264423

04223260544

05303264423

05063065255

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı