Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryalitim@windowslive.com

Telefon Numaramız 04223260544

EPS MANTOLAMA

Ana Sayfa » Proje » EPS MANTOLAMA

EPS ile Mantolama Esasları

EPS, Mantolamada ısı yalıtım performansı en iyi ürünlerden birisidir.  Gri renkli EPS ısı yalıtım levhaları 0,032 w / mk ısı iletim katsayısı ile mantolama levhaları arasında iyi ısı yalıtımına sahip ürünlerden oluşur. Özellikle Grafit katkılı EPS ısı yalıtım levhaları, Karbonlu EPS ısı yalıtım levhalarından biraz daha düşük ısı iletim katsayısı ile daha iyi ısı yalıtımı sağlarlar.

EPS ısı Yalıtım Levhaları hafiftir, kolay uygulanır ve yeterince esnektir.  Mantolamada kullanılan ısı yalıtım levhasının yeterli esnek ve hafif olması, kesilirken kırılıp, dağılmaması mantolama uygulamacılarının malzeme seçiminde baktıkları en önemli kriterlerdir.

1 litrelik petrole karşılık,  bina ısı yalıtımında kullanılan EPS ısı yalıtım levhaları sayesinde, 200 litrelik benzin tasarrufu sağlanıyor.

EPS ile yapılan mantolama doğru kalitede ürün ve işçilik ile  uygulanır.

EPS termoplastik (ısı ve basınç altında düzenleme koruyan) bir malzemedir.  Bina dış duvarlarına sıvalı sistem olarak kullanılabilir EPS ısı yalıtım levhaları.

EPS, eko performans yüksek bir üründür.   Mantolama uygulamalarında en çok tercih edilen Isı yalıtım levhalarından oluşur.

EPS Isı Yalıtım Levhası, Nefes alır.  Bina duvarlarından su buharı geçişine direnci çok azdır. Malzemenin su buharı geçişine engelleme, halk arasında nefes almak olarak adlandırılmıştır. EPS ile yapılan mantolama uygulamalarında bina duvarlarından su buharı geçişi engellenmez. EPS ısı yalıtım levhalarının su buharı geçiş katsayısı 20-40 arası olup, pencere doğramalarında kullanılan Ahşap malzemesinin su buharı geçiş katsayısı ile aynı veya daha iyidir. EPS ısı yalıtım levhasından daha yüksektir.

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Blog İstatistikleri

    • 23.877 tıklama
  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı