Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

Ana Sayfa » Biz Kimiz; » MALATYA ÇATI İZOLASYONU

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

Çatı İzolasyon %100 Çözüm Isı,Su,Ses,
Nem Ve Yaya Trafiğine Açık 30 Yıl Garanti

Malatya Ve Bölgede Isı Yalıtımı,Mantolama,Su İzolasyonları,Çatı İzolasyonları 
Sprey Poliüretan köpük Ve Tadilat Onarım Hizmeti Sunmaktayız.

 

iletişim bilgileri

05303264423

ÇATI İZOLASYONU %100 ÇÖZÜM Çatı içerisinde kesin çözüm 30 yıl garanti.Isı KAYBINI % 100 Kesin çözüm sağlar,su geçirmez,tavan da küf,nem,rutubet oluşumunu engeller artan doğalgaz faturanızda Tasarruf sağlar,Malatya ve ilçelerde hizmet vermekteyiz Profosyonel Yalıtım Çözümleri İçin Bizimle İletişime Geçiniz.MALATYA ÇATI İZOLASYONU

 

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

Poliüretan Köpük Yalıtımı Nedir?  Avantajları Nelerdir?

Cevap: Poliüretan köpük çift bileşenli bir çeşit ısı yalıtım sistemidir. İzosiyenat ve polyol bileşenlerinin yüksek basınç ve gerekli ısı altında karıştırılarak püskürtülmesiyle elde edilir. Bu iki bileşen püskürtme esnasında karıştırılır ve hedef zemine yapışarak saniyeler içerisinde hacminin 10-50 katı oranında kabarır. Püskürtülen zeminde oluşan köpük saniyeler içerisinde sertleşerek nihai formuna ulaşır.

Çatı izolasyonu, soğuk hava deposu yalıtımı, hayvan çiftlikleri yalıtımı, temel izolasyonu, boru hattı izolasyonu, dış cephe poliüretan söve uygulamaları, boru ceketlemesi, metal sac içi uygulamaları, aliminyum panel uygulamaları … vb sayısız alanda kullanılan poliüretan köpüğün R-Değeri (ısı yalıtım değeri) yaygın kullanılan taş yünü, XPS, EPS vb. diğer ürünlerden yaklaşık iki kat daha yüksektir. Poliüretan köpük şu anda dünyada kullanılan en verimli ısı yalıtımı ürünüdür denilebilir. Ayrıca poliüretan köpük yalıtım uygulaması için harcanan zaman açısından da diğer ürünlerle kıyaslandığında oldukça avantajlıdır.

Dansite Nedir?

Cevap:  1 metreküp poliüretan köpüğün kg ağırlığı olarak tanımlanan dansiteyi Türkçeye ‘yoğunluk’ olarak çevirmek doğru olabilir. Poliüretan uygulamalarında çok kritik bir terim olan dansite ürün kullanım alanlarından, birim zeminde kullanılacak hammadde -ürün miktarına kadar birçok konuda belirleyici bir faktördür.

MALATYA ÇATI İZOLASYONU

Poliüretanda dansite 5 ile 1000 arasında değişebilmektedir. Isı yalıtımı poliüretan köpük uygulamalarında genellikle 30 ile 45 aralığında tercih edilmektedir. Poliüretanın dansitesi yükseldikçe ısı yalıtım gücünün de yükseldiğini belirtmek gerekir. Yüksek dansite poliüretanlar daha çok ahşap, cam taklidi ürünlerde kullanılmaktadır.

Metrekarede Ne Kadar Poliüretan Köpük Hammadde Kullanılır?

Cevap: MALATYA ÇATI İZOLASYONU Poliüretan köpük uygulamalarında uygulama esnasındaki ortam sıcaklığı, makinenin ısı ve basınç dengesi, uygulama yapılacak zeminin durumu, uygulamacının el mahareti gibi birçok etmen birim alanda harcanacak hammadde miktarını etkileyebilmektedir. Aşağıdaki tablo bilimsel veriler göz önünde bulundurularak hazırlamıştır. Yukarıda bahsedilen dışsal etmenlerin hammadde sarfiyatını  %5-10 oranında değiştirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

https://kardesleryapimantolama.com/

https://kardesleryapimantolama.com/

https://www.isonem.com.tr/su-yalitim-urunleri

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı