Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

İSONEM D 10 LATEX

Ana Sayfa » Biz Kimiz; » İSONEM D 10 LATEX

MALATYA BETON KATKILARI KARDEŞLER YAPI

İZOLASYON D 10 LATEX

İLETİŞİM

05303264223

Aderans Arttırıcı

Aderans Arttırıcı , Beton, sıva, şap, çimento esaslı yalıtımlar veya seramik uygulamalarında harcın içine katılarak ya da yüzeye sürülerek uygulanan ve harca yapışma mukavemeti elastikiyet, aderans arttırıcı özellik katan bir sıvıdır. Sürüldüğü yüzeyde süper bir yapışkan satıh oluşturarak üzerine gelecek eski veya yeni malzemeyi birbirine kenetler, mükemmel aderans ve tutunma sağlar. Beton, sıva, şap uygulamalarında soğuk derz oluşumunu engeller. Nemli ya da kuru zeminlerde uygulanır. Çok emici yüzeylerde astar olarak kullanılabilir.ISONEM D 10 LATEX

ISONEM D10 LATEX sürme esaslı yalıtım öncesi yüzeye astar olarak kullanıldığında mekanik mukavemeti arttırır. Böylece yalıtım malzemeleri yüzeye daha iyi yapışır, kalkma ve kabarma yapmaz. Kullanıldığı harçları plastifiye ederek harcın kolay istanbul escort uygulanmasını sağlar. Harcın su tutma kapasitesini arttırarak süratli kurumayı engeller. Rötre çatlaklarının önüne geçer. Harcın aşınma direncini arttırır, şap uygulamalarında tozumayı engeller. Donma ve çözünme direncini arttırır. Yağ ve solvent geçirgenliğini düşürür. Kimyasallara karşı direncini geliştirir. ISONEM D 10 LATEX su bazlı, akrilik emülsiyon esaslı, tek komponenlidir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER:

ÜRÜN BELGELERİ
ISONEM D 10 LATEX
Kullanım Alanları

· Her türlü çimento harçlarında,
·

Sıvalarda ve şaplarda,
·

Fayans, seramik yapıştırıcılarının harcında,
·

Tamir harçlarında, soğuk derzlerde,
·

Beton tamiratlarında aderans istenen yerlerde,
·

Sıva öncesi serpme uygulamalarında,
·

Sürme yalıtım uygulamalarından önce astar olarak kullanılmasında.

Uygulama Şekli

Yüzey Hazırlığı: : Uygulama yapılacak yüzeyler kuru veya hafif nemli olmalıdır. Nemlendirme işlemi yüzey tam doyana kadar yapılmalıdır. Bütün yüzeyler temiz ve serbest parçacıklardan arındırılmış olmalıdır. Yağ, kir, boya, çimento şerbeti, pas ve tuz kusması gibi aderans azaltacak tabakalar uygulamadan önce temizlenmelidir

Aderans İçin:

ISONEM D10 LATEX yüzeye inceltilmeden 200 mL/m² olacak şekilde fırçayla sürülür. Sürüldükten hemen sonra yaşken en geç 30-40 dakika içerisinde harç ya da yapıştırma işlemi üzerine yapılır.

Beton ve Harç Katkısı İçin:: 1 m³ beton ya da harç imalatında 1 kg/m³ olacak şekilde harcın suyuna katılarak kullanılmalıdır. ISONEM M03 elastik harçlarda bir kovaya ( 20 kg ) yaklaşık 1 kg ISONEM D10 LATEX katılarak sonra yeteri kadar su ilave (3 L) edilmelidir.

Kardeşler Yapı İzolasyon

kardeşler yapı mantolama

RENK: Şeffaf
SARFİYAT : Aderans için min. 25 m² /5 L, Harç katkılarında min. 5 m³/5 L
AMBALAJ : 5 L PE Bidon
RAF ÖMRÜ : Orijinal, açılmamış ve hasar görmemiş ambalajlarda depolandığı takdirde üretim tarihinden itibaren 24 ay kullanıma uygundur.
DEPOLAMA KOŞULLARI : Kuru ve serin ortamda, ambalaj kapakları sıkıca kapalı olacak şekilde depolayınız.

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı