Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

Malatya Kartonpiyer

Ana Sayfa » Malatya Kartonpiyer

MALATYA KARTONPİYER

KARTONPİYER NEDİR

 

Kartonpiyer Nedir? Kartonpiyer, alçı, iplik lifleri ve suyun karıştırılmasıyla elde edilen malzemenin kalıplara dökülüp kurutulmasından sonra çıkan ürüne kartonpiyer denir.

KULLANIM ALANLARI

Kartonpiyer, yapılarda dekorasyon amaçlı kullanımının yanı sıra ses izolasyonu, yangın yalıtımı ve bozuk, yamuk yüzeylerin düzeltilmesi amacıyla da kullanılır.

Kartonpiyer Nedir ?

 Uzun bir sürenin ardından iç dekorasyonun önemli parçalarından olan, tavan dekorasyonunda sıklıkla kullanılan kartonpiyerleri inceleyeme devam ediyoruz. Daha önce de ucuz kartonpiyer fiyatları gibi konular üzerine çeşitli piyasa araştırmalarını sizlerle paylaşmıştık.

Kartonpiyer alçı ile iplik liflerinin ve suyun bir arada karıştırılarak elde edilen malzemenin kalıplara dökülerek kurumasının ardından çıkarılan ürüne kartonpiyer nedir. Kartonpiyer dekorasyon amaçlı ve yapılarda uygulamada ortaya çıkan bazı eksiklikleri izole etmede çok yaygın olarak kullanılan bir yapı malzemesidir. Ucuz işgücüne sahip olan Türkiye’de alçı kartonpiyer çok kullanılmakla beraber, her geçen gün alçısız kartonpiyer (polistren) ürünlerinin kullanım oranında çok hızlı artış yaşanmaktadır. Sektörde yaklaşık 100-120 bin kişi istihdam edilmektedir.Yapıları kabartmalarla bezemek için çoğunlukla duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan göbeklerinde kullanılan, sertleştirilmiş mukavva veya katıklı alçıdır

KARTONPİYER ÇEŞİTLERİ

 

malatya kartonpiyer

malatya kartonpiyer

 

 

MALATYA KARTONPİYER

 

malatya kartonpiyer

malatya kartonpiyer

İLETİŞİM

04223260544

05303264423

05063065255

  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı