Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz kardesleryapi44@gmail.com

Telefon Numaramız 05303264423

MALATYA PREFABRİK

Ana Sayfa » Proje » MALATYA PREFABRİK

MALATYA PREFABRİK

 

Prefabrik Yapıların Başlıca Özellikleri Nelerdir?

#MALATYA PREFABRİK Yukarıda da belirtildiği üzere prefabrik yapıların birçok özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler maddeler halinde şunlardır.

– Prefabrik yapılar betonarme yapılardan daha ekonomiktir.
– Her bütçeye uygun fiyatlara sahiptir.
– Her yere taşınabilir.
– En şiddetli depremlere dahi dayanabilir.
– Yılın dört mevsimine de uygun olarak tasarlanmaktadır.
– Kurulumu ve montajı oldukça basit olup genellikle birkaç günde kurulmakta ve tamamlanmaktadır.
– Prefabrik yapıların ortalama ömrü yaklaşık olarak 50 yıldır.
– 50 yıl garantilidir.
– Yaz aylarında serin kış aylarında sıcak tutma özelliğine sahiptir.

Prefabrik Yapıların Tercih Edilmesinin Başlıca Nedenleri Nelerdir?

MALATYA PREFABRİK

MALATYA PREFABRİK

Prefabrik yapıların tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri bu yapıların diğer betonarme yapılara oranla depreme daha dayanıklı olmasıdır. Bununla birlikte prefabrik yapıların tercih edilmesinin nedenlerinden biri de her bütçeye uygun fiyatlara sahip olması ve kurulum ve montaj masraflarının diğer yapılara oranla daha ekonomik olmasıdır.

Prefabrik yapıların tercih edilmesinin bir başka nedeni ise bu yapıların taşınabilir özellikte olması dolaysıyla seyyar olarak konaklama tercihine sahip olan bireyler prefabrik yapıların bu özelliklerinden de faydalanabilmektedir.
Prefabrik yapıların çokca tercih edilmesinin en belirgin nedenlerinden biri de bu yapıların diğer birçok betonarme yapılarına oranla çok daha uzun yıllar dayanıklılığını koruyabilmesidir. Diğer birçok betonarme yapıların çeşitli hava koşullarından etkilendiği bilinen bir gerçektir. Ancak bu olumsuz durum prefabrik yapılar için geçerli olamayabilmekte çünkü prefabrik yapıların iç ve dış dizaynında kullanılan malzemeler son derece kaliteli olup en zorlu hava şartlarına dahi kalitesinden ödün vermeyerek varlığını uzun yıllar boyunca devam ettirebilmektedir.

Prefabrik Yapıların Kurulum Aşamaları Nelerdir?

MALATYA PREFABRİK

MALATYA PREFABRİK

Yukarıda da belirtildiği üzere prefabrik yapıların montajı ve kurulumu oldukça basit olup diğer birçok yapılara oranla da oldukça kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Türkiye’de dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkelerinde toplumların yapı tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan prefabrik yapıların kurulum aşamaları sırasıyla şunlardır;

Bireyler ilk olarak prefabrik yapı üretimi yapan firmayla iletişime geçmekte ve satın tercih ettiği prefabrik yapının detayları hakkında firma yetkililerinden detaylı olarak bilgiler almaktadır.

Bireyler bilgilendirme aldıktan sonra firmaya tercih ettiği prefabrik yapının metrekaresi ve montajının gerçekleştirilebileceği alan hakkında detaylı olarak bilgiler sunmaktadır.

Bu aşamadan itibaren ise firma yetkilileri kurulumunu yapacağı prefabrik yapının ücreti, personelin yol masrafları ve diğer ayrıntılar hakkında bireylere bilgi vermektedir.

Bu bilgilendirilme işlemi de tamamlandıktan sonra prefabrik yapının malzemeleri ve montaj işlemini gerçekleştirecek olan personeli bir tıra aktarılarak ilgili adrese gönderilmektedir.

Genellikle 2 gün içerisinde adrese ulaşabilen montaj ekibi hemem prefabrik yapının montajlama işlemine başlayarak en fazla 10 gün içerisinde tüm kurulum işlemlerini tamamlamaktadır.

Kurulum ve montajlama işleminin tamamlanmasından sonra ise ilgili bireyler tarafından ücreti teslim alarak görevlerini başarıyla sonlandırmaktadırlar.

Tüm bu işlemlerden sonrasında ise prefabrik yapının sahibi öncelikle ilgili belediyeden gerekli ruhsat işlemlerini de tamamladıktan sonra yeni evinde güvenle oturmaya başlamaktadır.

Prefabrik Yapıların Fiyatları Ne Kadardır?

MALATYA PREFABRİK

Birçok avantajları bulunan prefabrik yapılar metrekare başına satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte prefabrik yapıların genellikle en ucuz fiyatları 6.000’tl den başlayabilmekte ve 150.000 tl’ye kadar çıkabilmektedir. Bununla birlikte tek katlı olarak yapılabilen prefabrik evler iki katlı olarak da yapılabilmektedir. Özellikle de iki katlı prefabrik yapıların en önemli özelliği ise fiyat bakımında diğer betonarme yapılardan daha ekonomik olabilmesidir.#MALATYA PREFABRİK Buna örnek vermek gerekirse iki katlı bir betonarme yapının ortalama bir fiyatı 150.000 tl olabilmesine rağmen iki katlı bir prefabrik yapının ortalama fiyatı ise 100.000 tl kadar inebilmektedir. Bu nedenden dolayı da birçok birey iki katlı betonarme yapıların yerine iki katlı prefabrik evleri daha çok tercih edebilmektedir.

#MALATYA PREFABRİK

İLETİŞİM HATTIMIZ05303264423

05063065255
https://kardesleryapimantolama.com/kardesler-yapi-izolasyon-iletisim
  • mantolama,poliüretan köpük,malatya,parke,boya,ısı yalıtım,m2 fiyatları,

  • Bizden Resimler

    iletişim
  • KARDEŞLER YAPI İZOLASYON

  • Son Dakika Haberler

  • × WhatsApp Hattı